29°C

23°C

Predstavnici Opštine Budva na Međunarodnom sajmu turizma u Beogradu

Predstavnici Opštine Budva na Međunarodnom sajmu turizma u Beogradu

Objavljeno:27. februar 2017.

Na 39. Međunarodnom sajmu turizma u Beogradu prisustvovao je predsjednik Opštine Budva, Dragan Krapović, sa saradnicima, i tom prilikom održao niz sastanaka sa predstavnicima turističkih organizacija i privrednih subjekata iz različitih zemalja.

Crna Gora, zemlja partner ovogodišnjeg Sajma, pod sloganom "Crna Gora - uvijek drugačija", predstavila je svoju turističku ponudu kroz programe Nacionalne turističke organizacije, Javnog preduzeća za upravljanje morskim dobrom, lokalnih turističkih organizacija i predstavnika turističke privrede.

Ministar održivog razvoja i turizma Crne Gore, Pavle Radulović, i ministar trgovine, telekomunikacija i turizma Republike Srbije, Rasim Ljajić, potpisali su memorandum o saradnji naših država u oblasti turizma, kojim se doprinosi stvaranju preduslova za iniciranje različitih programskih aktivnosti i projekata.

Podijeli članak:

Da li ste pronašli sadržaj koji ste tražili na ovoj stranici?