19°C

23°C

U subotu prijemni čas za školu glume

U subotu prijemni čas za školu glume

Objavljeno:05. februar 2021.

Obaviještavamo sve roditelje i djecu da će se prijemni čas za besplatnu školu glume održati u subotu u amfiteatru JU SMŠ “Danilo Kiš“ u tri termina.

Za djecu IV i V razreda u 11h, za djecu VI i VII razreda u 12h , a za djecu VIII, IX, kao i za srednjoškolce u 13h.

Na prijemnom času će svi prisutni biti informisani o načinu rada škole glume, kao i kada počinje škola, kojim danima će se održavati i u koliko sati.

Po mogućnosti, potrebno bi bilo da sa djecom dođe jedan roditelj ili staratelj.

Čas će se održati u skladu sa preporukama Instituta za javno zdravlje.

Podijeli članak:

Da li ste pronašli sadržaj koji ste tražili na ovoj stranici?