Амбасадор републике Аустрије у Црној Гори у радној посјети општини Будва
Његова екселенција г-дин Јохан Фрулих, амбасадор републике Аустрије у Црној Гори, боравио је данас у радној посјети општини Будва.
Састанку са амбасадором су поред предсједника Рађеновића присутвовали потпредсједник општине Љубомир Филиповић, менаџерка Милена Маровић Богдановић, секретар за градску инфраструктуру Никола Дивановић и секретар за локалну самоуправу Тања Каженегра, који су прије свега упознали амбасадора са активностима из својих области, затим из сфере туризма, инфраструктуре, заштите животне средине и администрације. Предсједник Рађеновић је истакао да пуно очекују од помоћи Аустрије као важног партнера у процесу европских интеграција, као и да је препознат велики потенцијал за унапређење доласка броја гостију са подручја Аустрије, посредством агенције Сениорен рајзен.
Амбасадор Фрулих је истако да му представља велико задовољство, што је данас по први пут боравио у званичној посјети предједнику општине Будва и његовим сарадницима, те да ће се добри и позитивни односи између двије земље наставити у будућности.
Да ли сте пронашли садржај који сте тражили на овој страници?
