28°C

23°C

Најава наступа бенда "Амбассадорс Хорнс"

Најава наступа бенда "Амбассадорс Хорнс"

Објављено:28. јун 2016.

У четвртак 30. јуна, са почетком у 20х у амфитеатру Спомен дома „Црвена комуна“ у Петровцу одржаће се наступ бенда под називом „Амбассадорс Хорнс“. Концерт ће бити реализован у сарадњи са Амбасадом Сједињених Америчких држава.

„Амбассадорс Хорнс“ чине пет чланова џез ансамбла који је дио Ваздохопловних снага САД-а, стационираних у Њемачкој. Од свог оснивања 1945. године бенд је наступао са својим програмом америчког џеза широм Европе и Азије. Иако свој музички корјен имају у музици Глена Милера, њиховов актуелни репертоар садржи разноврсну инструменталну џез, блуз и фанк музику чувених умјетника попут Чик Корее, Вилсона Пикета и Стивија Вондера, уз савремену обраду.

Подијели чланак:

Да ли сте пронашли садржај који сте тражили на овој страници?