Радни састанак око завршетка радова на спајању два булевара
Предсједник Општине Будва, доц. др Срђа Поповић, данас је са својим сарадницима у Кабинету одржао састанак са директором Дирекције за саобраћај, Савом Парачом, представницима градског водовода, комуналног предузећа и електропривреде у вези завршетка радова на спајању два булевара на Завали. Том приликом предсједник Поповић је изјавио да радови, како је првобитно планирано, неће бити завршени до 1, већ до 15. јуна актуелне године, што је потврдио и директор Дирекције за саобраћај.
На састанку је наведено да су неки од разлога због којих се касни са радовима лоши временски услови, измјештање електро и водоводне мреже, као и постављање јавне расвјете. Парача је казао да нови рок који је дат до 15. јуна неће бити помјеран, да ће грађевински материјал који се налази испод магистрале бити уклоњен, те нагласио да извођење радова не узрокује обуставу саобраћаја, већ да се он тренутно одвија успорено и да је управо задатак овог значајног пројекта да се то стање промијени. Предсједник је изјавио да су радови у завршној фази и истакао да пројекте који су добри за Будву морамо подржати, да стрпљења мора бити, јер ће метропола туризма након завршетка радова добити савремени булевар који ће знтно олакшати саобраћајну комуникацију на самом улазу у град.
Да ли сте пронашли садржај који сте тражили на овој страници?
